Vietnes izvēlne

Sākums » 2011 » Janvāris » 18 » Zaudējums Rubenei
Zaudējums Rubenei
11:22

Savu priekšpēdējo mājas spēli šosezon aizvadījuši Burtnieku novada florbolisti, kas piekāpās Rubenes komandai ar rezultātu 8:10.  Pirmajā trešdaļā pēc precīziem Rolanda un Toma metieniem izdodas turēties līdzi rubeniešiem trešdaļu noslēdzot ar 2:4. Otrajā trešdaļā pēc Ivara metiena pat pievelkot līdz -1. Bet tad ļoti neveiksmīgi nospēlējot otrās trešdaļas beigas un trešās trešdaļas sākumu, kad desmit minūšu laikā zaudēti pieci vārti, kas arī ir izšķir spēles likteni. Lai kā censtos burtniecieši izlieto ūdeni sasmelt neizdodas.
Pirmo pilno spēli Latvijas čempionātā nospēlēja Krišjānis kurš 60 minūšu laikā atvairija 27 pretienieku metienus, un ielaida 10 vārtus.
Rezultatīvākie spēlētāji Burtnieku komandas rindās: Ivars 1+3, Raivo 3+0, Jānis 0+3, Rolands 1+0, Toms 1+0, Dāvis 1+0 un Rūdis 1+0.
Par labākajiem spēlētājiem skatītāju vērtējumā tika atzīti Druvis, Toms un Dāvis.
Skatījumu skaits: 788 | Pievienoja: mzflorbols | Reitings: 0.0/0