MzPiektdiena, 2024-04-19, 07:40

Sākums » 2011 » Novembris » 22 » Principiālā spēlē zaudējums arī Valmierai.
Principiālā spēlē zaudējums arī Valmierai.
13:24

Svētdienas vakarā spēle Valmierā pret vietējo komandu. Turnīra tabulā abas komandas atrodas blakus un lielā mērā tieši savstarpējās spēles izšķirs vietu sezonas beigās.
Burtnieku novada/Valkas komanda spēli uzsāk pilnās trīs maiņās, bet pirmos vārtus gūst mājnieki. Ātri arī pārsvaru dubulto, bet tad Druvis pēc soda izspēles rezultātu samazina līdz minimumam. Prieki gan ir īsi jo drīz vien valmierieši vēlreiz iemet divus bezatbildes vārtus un pārtraukumā jādodas jau ar -3. Otrajā trešdaļā rezultātu starpību samazina Ivars, bet mājienieki atkal atbild ar diviem vārtiem  un uz tablo jau -4. Trešdaļas beigās gan vispirms Mārcis ar tālu metienu un pēc tam Gatis rezultāta starpību ejot pārtraukumā samazina līdz -2, kas ļauj cerīgi skatīties uz pēdējo izšķirošo trešdaļu. Diemžēl visas cerības uz pozitīvu rezultātu tiek sagrautas jau trešdaļas sākumā, kad atkal divus vārtus gūst mājinieki. Rolands mazākumā gan spēj vienus vārtus atgūt, bet valmierieši uz tiem atbild vēlreiz ar diviem vārtiem. Gunārs spēles beigās uzstāda gala rezultātu 10:6.
Rezultatīvākie spēlētāji Burtnieku novada/Valkas komandā: Jānis 0+2, Ivars 1+0, Gatis 1+0, Rolands 1+0, Gunārs 1+0. Mārcis 1+0, Druvis 1+0, Dāvis 0+1, Artis 0+1, Eduards 0+1.
Nākamā spēle 3.decembrī pret Madonas komandu.
Skatījumu skaits: 1253 | Pievienoja: mzflorbols | Reitings: 0.0/0