MzTrešdiena, 2024-04-24, 20:36

Sākums » 2011 » Novembris » 5 » Pret Madonu bez punktiem (papildināts ar foto no spēles)
Pret Madonu bez punktiem (papildināts ar foto no spēles)
14:11

Tā nu kalendārs ir sastādīts, ka pirmā apļa pēdējā un otrā apļa pirmā spēlē tika aizvadīta pret Madonas florbolistiem. Uzreiz jāsaka, abās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi vispirms Madonā ar minimālu 6:7, bet mājās nākas piekāpties ar 2:5.
Madonā jau pašā spēles sākumā ātri nonākot zaudētājos ar 0:3, spēle pamazām tiek izlīdzināta un pēdējā trešdaļā jau panākts neizšķirts 6:6. Diemžēl īsi pirms spēles beigām tiek ielaisti vārti un izlīdzināt spēli vēlreiz neizdodas.
Piektdienas vēlā vakarā nespējot realizēt vārtu gūšanas momentus un pirmos vārtu tikai lielajā vairākumā pieci pret trīs izdodas gūt tikai 47. minūtē, kad precīzs ir Jānis T. Pēc tam ātri atgūti vēlvieni vārti pēc Gata uzmetiena uz vārtiem bumbiņa pēc vairākiem atsitieniem atrod ceļu ļoti veiksmīgi spēlējošā Madonas vārstarga V. Juknas sargātajos vārtos samazinot rezultātu līdz minimumam 2:3. Diemžēl spēles beigas neizdodas nospelēt veiksmīgi un piedzīvots zaudējums ar 2:5.
Rezultatīvākie Burtnieku novada/Valkas komandas sastāvā spēlēs pret Madonu bija: Gunārs 2+0, Druvis 2+0, Jānis K. 1+1, Ivars 0+2, Rolands 1+1, Jānis T. 1+0, Gatis 0+1.
Nākamā spēlē viesos 11. novembrī pret Kalsnavas komandu, kurus pirmajās spēlē Valkā izdevās uzvarēt ar 10:1.