Vietnes izvēlne

Sākums » 2011 » Janvāris » 13 » Otrā uzvara sezonā!
Otrā uzvara sezonā!
13:15

Sestdienas pēcpusdienā pārliecinoši nospēlējot aizsardzībā un izmantojot savas iespējas uzbrukumā tiek pārspēti mājinieki Babītes florbolisti ar rezultātu 7:1.
Vispirms Toms vadībā izvirza burtnieciešus, tad divi Ivara metieni sasniedz mērķi un jau 3:0. Otro trešdaļu turpinot tādā pat tempā Burtnieku florbolisti vēl vairāk palielina pārsvaru - precīzi metieni padodas Jānim un Krišam. Trešajā trešdaļā Raivo mazākumā pārspēj pretinieku vārtsargu un punktu spēlei pieliek Rūdis. Spēles beigās gan Babītes spēlētāji gūst goda vārtus, bet tas arī ir viss uzvara ar 7:1.
Punktus ieguva: Rūdis 1+1, Rolands 0+2, Krišs 1+0, Jānis 1+0, Toms 1+0, Ivars 1+0, Raivo 1+0.
Labākie spēlētāji skatītāju vērtējumā bija: Dāvis, Raivo un Krišs.
Skatījumu skaits: 766 | Pievienoja: mzflorbols | Reitings: 0.0/0