MzPiektdiena, 2024-03-29, 08:32

Sākums » 2012 » Novembris » 13 » Madonā piedzīvots otrais zaudējums
Madonā piedzīvots otrais zaudējums
13:52

Otro zaudējumu pirmajā aplī piedzīvojusi Burtnieku novada/Valkas komanda, Madonā piekāpjoties ievērojumi pastiprinātajai FK Madona komandai.
Kā jau zināms pērnās sezonas pirmās līgas otrās vietas ieguvēji Latgale starpsezonā pajuka un bijušie Latgales līderi pievienojās Madonas komandai. Un kā vēlāk izrādijās tieši viņi bija rezultāta taisītāji FK Madonas rindās.
Šajā sezonā bez zaudējumiem spēlējošā Madona savu skatītāju priekšā uzvarēja Burtnieku/Valkas komandu ar 6:1.
Spēles pirmajā trešdaļā madonieši izvirzās vadībā ar 2:0, viesiem izdodas trešdaļas beigās rezultātu samazināt 2:1, kad precīzs metiens padodas Ivaram. Otrās trešdaļas sākumā tiek nozīmēts 'bullītis'' uz madoniešu vārtiem, kuru gan Ivars nerealizē un arī pēc tam vairākumā nekas prātīgs nesanāk, jo Dāvis pārkāpj noteikumus un spēle turpinās vienādos sastāvos. Otrajā trešdaļā ir vēl vairākas iespējas aizķerties un rezultātu izlīdzināt, bet spēle vairākumā nesokas un divus vārtus trešdaļas beigās gūst Madona. Pēdējā trešdaļā mājinieki nospēlē droši un pārliecinoši neļaujot Burtnieku novadam/Valkai neko izveidot, bet paši gūst vēl divus vārtus un finālsvilpei skanot rezultāts uz tablo 6:1.
Labākais spēlētājs mājiniekiem vārtsargs E.Kazakevičs, bet viesiem vārda dienas gaviļnieks Mārtiņš.
Spēles protokols šeit
Nākamā spēle 23. novembrī Kocēnos pret revanšu alkstošajiem Rubene 1 florbolistiem.
Skatījumu skaits: 2956 | Pievienoja: mzflorbols | Reitings: 0.0/0