MzTrešdiena, 2024-04-24, 21:34

Sākums » 2012 » Marts » 08

Savu otro sezonu pirmajā līgā pabeiguši Burtnieku novada/Valkas komanda, kas arī otrajā spēlē piekāpās Daugavpils Latgalei.
Salīdzinot ar abu komandu pirmo spēli, kad mājinieki salūza otrās trešdaļas vidū pēc zaudētiem diviem vārtiem vairākumā, šoreiz līdzīga spēkošanās bija līdz pat spēles beigām, kad spēles galotnē mazāk kļūdījās Latgale līdz ar to uzvarot spēli 7:6 un visā sērijā ar 2:0.
Jāatzīmē, ka arī otro spēli Daugavpils komanda bija spiesti aizvadīt izbraukumā, šajā gadījumā Valkā, jo izrādās, ka Daugavpils olimpiskajā centrā izbrīvēt laiku florbolam divas dienas pēc kārtas nebija iespējams.
Rezultatīvākie spēlētāji Burtnieku novada/Valkas komandā: Eduards 2+1, Gunārs 1+1, Jānis T. 0+2, Gatis 1+0, Edijs 1+0, Osis 1+0 un Dāvis 0+1.

Rezultatīvākie spēlētāji:
... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 1763 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2012-03-08 | Komentāri (0)

Otrajā līgā sezona noslēgusies Burtnieku novada/ Valkas otrajai komandai. Pēdējā spēlē par tiesībām spēlēt izslēgšanas spēles Burtnieki piekāpās tiešajiem konkurentiem Rubene 2 florbolistiem ar rezultātu 4:7. Burtniecieši vēl pēdējās trešdaļas vidū bija vadībā ar 4:2, bet īsā laikā vispirms zaudētie vārti abām komandām spēlējot vienādos sastāvos,  tad trīs vārti spēlējot vairākumā !!! un spēles uzvarētājs bija noskaidrots.
Līdz ar to savā pirmajā sezonā apvienotā Burtnieku - Valkas otrā komanda turnīru noslēdz 4. vietā vidzemes grupā apsteidzot Liepupes Veixmes komandu un Stalbes Pārgaujas dublierus. Priekšā palaisti pārliecinošie līderi Līgatnes florbolisti, kurus gan divas reizes savās mājās izdevās uzvarēt. Otrie palika Valmieras trešie jau pieminētie Rubenes spēlētāji.
Individuāli izcēlas Rolands, kurš nesasniedzis 19 gadus drīkst bez ierobežojumiem staigāt no pirmās līgas uz otro. Tāpat rezultatīvi spēlēja pārējie pirmās līgas spēlētāji Krišs, ... Lasīt tālāk »