Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlne

Sākums » 2011 » Augusts » 16

Burtnieku novada komandai Latvianopen 2011 beidzas jau pēc grupu turnīra spēlēm. Zaudējumi visos četros mačos un pēdējā vieta grupā.
Pirmajā spēlē pret bijušā trenera Aināra Zelča atjaunināto Rubenes komandu zaudējums 1:7. Nespējot pielāgoties Rubenes ātrumam jau trešajā minūtē A.Stepāns atklāj rezultātu 1:0. Krišs gan rezultātu izlīdzina 1:1, bet pēc tam Rubene ''pieber pilnu lādi'', vārtus gūstot pēc visdažādākajos veidos. Pēc pirmās trešdaļas 1:6. Otro trešdaļu nospēlējot daudz agrersīvāk izdodas arī noturēt rezultātu līdz puslaika beigām, kad noraidījumu nopelna Linards Liepiņš. Stepāns vairākumā uzstāda gala rezultātu 1:7.
Par labāko spēlētāju Burtnieku komandas sastāvā tiek atzīts vienīgo vārtu autors Krišs.
Otrajā spēlē jātiekas ar somu pirmās līgas komandu FCB Turku. Atkal līdzīgi kā iepriekšējā spēlē pret Rubeni spēles sākumā rezultāts jau 0:5. Pēc pusminūtes pārtraukuma izdo ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 1215 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2011-08-16 | Komentāri (1)

Burtnieku komanda ''Pēdu nav'' tika ielozēta vienā grupā ar Minskas izlasi, Vaidavas komandu ''Old crabs'' un baušķeniekiem ''Labi būs''.
Pirmajā spēlē neizdodas uzvarēt Baltkrievijas komandu nospēlējot neizšķirti 2:2 un cerības tikt ārā no grupas paliek ļoti niecīgas. Pēc tam līdzīgā spēlē noturēts neizķirts pret Vaidavas komandu 1:1, kas nozīmē to ka viss izķiras pēdējā spēlē pret Labi būs. Nekā laba gan nebija un zaudējums 1:4.
Nākamajā dienā astotdaļfinālā zāģis pret Rubeni un turnīrs beidzies.
Par uzvarētājiem kļuva komanda Old crabs, kas finālā pēcspēles metienu sērijā pieveica Rubenes puišus.
Vairāk lasi sadaļā citi turnīri.

Tradicionālajā pierobežas florbola turnīrā Robežkauss 2011 Burtnieku novada komanda ''Vimba'' izcīna ceturto vietu, kas ir sliktākais rezultāts spēlējot šajā turnīrā.
Par turnīrta uzvarētājiem kļuva vaidavieši ''Old crabs''.
Vairāk par spēlēm skatīt sadaļu citi turnīri.