MzCeturtdiena, 2024-04-25, 22:17

Sākums » 2010 » Aprīlis » 02

Divu spēļu summā pārspēti Madonas florbolisti.
Madonā izbraukuma spēlē zaudējums 4:5, bet atbildes spēlē pēc nedēļas uzvara 8:4.
Matīšos spēles sākumā mājinieki izvirzās vadībā 1:0, kad no savas laukuma puses precīzs ir Dāvis.  Mazākumā Toms pārspēj Madonas veiksmīgi spēlējošo vārtsargu un jau 2:0. Trešdaļas beigās viesi samazina rezultātu 2:1. Pēc pārtraukuma vairākumā Ivars ir precīzs metot no laukuma centra un 3:1.  Nepaiet ne pusminūte un Rolands vēlreiz liek uzgavilēt kuplajam līdzjutēju pulkam un 4:1. Viesi gan pēc soda izspēles samazina rezultāta starpību līdz 4:2. Dāvis ar tālu metienu trešdaļas beigās vēlreiz pārspēj  pretinieku vārtsargu un pārtraukumā ejot +3. Pēdējās trešdaļas sākumā madonieši vairākumā pārspēj Andri, samazinot rezultāta starpību 5:3. Tad Ivars īsā laikā iemet divus vārtus panākot jau ''drošo'' +4. Pēc tam Rihards ir veiksmīgāks vārtu priekšā un ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 891 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2010-04-02 | Komentāri (2)