MzCeturtdiena, 2024-03-28, 14:26

Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlne

15. maijā Valkā norisinājās un jau trešais starptautiskais florbola turnīrs Robežkauss 2010. Kā jau ierasts arī šogad pieteikta komanda Vimba, kas iepriekšējos gados ļoti veiksmīgi cīnijusies šinī turnīrā - pirmajā reizē trešā, bet pērn otrā vieta.
Turnīrā piedalās astoņas komandas, kas sadalītas divās apakšgrupās pa četrām katrā. A apakšgrupā divkārtējie čempioni Čomi - Valkas/Rubenes apvienotā komanda, Lootus/Digimarket no Igaunijas, Tīnūži un Lietuvas Viļņas Uzkeitieji Vienuoliai komanda. B grupā iepriekšējā turnīra sudraba medaļnieki Vimba, Močas līga no Kocēniem, Valka, kas sastāvu pastiprinājuši ar rubeniešiem Aigaru Belasovu, Jāni Inģistu, Māri Miķelsonu un Ivaru Jēkabsonu, un Valgas jauniešu komanda no Igaunijas.
Pirmā spēle pret Valgu. Jau pirmajā minūtē Modris vadībā izvirza Vimbas komandu. nepaiet ne minūte, kad Valmieras leģinonārs Ivars Laktiņš rezultātu jau dubulto. Spēles sestajā minūtē Valgas spēlētājs nopelna noraidijumu, ko realizē Rolands pē lieliskas Druva piespēles. Spēles beigās Rūdis un Jānis iemet vēl pa vieniem vārtiem un jau 5:0. Vienus vārtus gan Valgas florbolistiem izdodas atgūt, kad precīzs ir to līderis R. Silis. Nākamajā spēlē jātiekas ar Kocēnu florbolistiem. Komandu pārstāv Rubene 1 spēlētāji, kuriem piepalīdz I. Jackevičs, I. Caune un eksrubenietis U.Ulmanis. Nepaiet ne pusminūte, kad Druva mesto bumbiņu vārtu priekšā pielabo Jānis, tādejādi izvirzot vadībā Vimbas komandu. Pēc divām minūtēm ļoti veiksmīgs metiens padodas Rūdim un jau 2:0. Spēlēs beigās Rolands pārspēj pretinieku vārtsargu A.Rugāju un uzstāda gala rezultātu. Līdz ar šo uzvaru Vimba ir nodrošinājusi vietu izslēgšanas spēlēs un pēdējā grupu turnīra spēlē pret Valku noskaidros, kura komanda kā pirmās vietas ieguvēja saņems potenciāli vājāko pretinieku pusfinālā. Pret Valku ļoti neveiksmīgi iesākas spēlē, jo jau pirmajā minūtē neveiksmīgi Rolandam Jēkabsonam piespēlējot bumbiņu pārtver pretinieku spēlētāji un ne bez veiksmes palīdzības raida to vārtos. Nepaiet ne desmit sekundes, kad valkas treneris I.Jēkbsons rezultātu dubulto. Spēles beigu daļā J.Inģists par nesportisku izturēšanos tiek noraidīts uz divām minūtēm un vairākumā Vimbas komandai iespejas rezultātu samazināt ir daudz, bet nevienu neizdodas realizēt. Pēc tam spēlējot vienādos sastāvos vārtus izdodas gūt, bet kā izrādas Rūdis tos iesitis ar kāju tādēļ neskaitas. Spēlē beidzas ar 0:2 un otrā vieta grupā, kas nozīmē to, ka pusfinālā pretiniekos būs Čomi. Pusfināls sākas ar Čomu vārtiem, kad R.Mirkšs pēc A.Stepāna piespēles panāk 1:0. Veterāns I.Meļķis rezultātu dubulto un 0:2. Vēl vairāk A. Stepāns gūst vārtus un jau 0:3, kad spēlētas tikai nepilnas piecas minūtes. Rūdim pēc lieliskas Rolanda piespēles atliek vien trāpīt tukšos J.Sīkas vārtos, kas arī izdodas un rezultāts kļūst 1:3, bet tad M.Bērziņš atkal pēc A.Stepāna piespēles panāk 4:1, kas nozīmē to, ka būs jāspēlē par trešo vietu pret Lootus vienību, kas tikai pēcspēlēs metienu sērijā piekāpās Rubenes-Valkas komandai. Spēlēs beigās, gan Jānis ar Ivaru izskrien divatā pret vienu aizsargu un pārspēj J.Sīku otro reizi bet tas arī viss - zaudējums 2:4. Spēlē par trešo vietu, jau pirmajās minūtēs Vimbas florbolsitiem izdodas panākt vadību, kad precīzs ir Ivars. Igauņi gan rezultātu līdzsvaro, bet tad Modris nozogot pretiniekiem bumbiņu raida to vārtu virzienā, kas pēc vairākiem ''rikošetiem'' atrod ceļu vārtu tīkliņā. Atlikušajās minūtēs atliek rezultātu nosargāt, kas arī izdodas tādejādi izcīnīta trešā vieta. Labākais spēlētājs Vimbas komandā Rūdis.