MzPiektdiena, 2024-04-26, 10:14

Aizvadīts nu jau ceturtais Robežakauss.
Šoreiz turnīrā piedalās sešas komandas, kas vispirms izspēlē viena ''apļa'' turnīru un, tad labākās četras izspēlējot ''krustu'' noskaidro, kuras komandas spēlēs finālā, kuras sadalīs bronzas godalgu.
Turnīra pirmajā spēlē jātiekas ar viesiem no Lietuvas. Pārliecinošas uzvara ar 4:0 un turnīrs iesākts ar uzvaru. Jau spēles pirmajā minūtē Dāvis ir precīzs panākot 1:0. Otrajā minūtē Rolands dubulto pārsvaru bet nedaudz vēlāk vispirms Jānis un pēc tam otro reizi spēlē Dāvis pārspējot pretinieku vārtsargu uzstāda spēles gala rezultātu 4:0.
Nākamā spēle pret igauņiem VMT. Lai arī spēles sākumā VMT izvirzās vadībā 1:0, tas nespēj salauzt Vimbas komandu un Krišs drīz vien rezultātu līdzsvaro 1:1. Pēc minūtes Rolands izvirza vadībā, bet Mārtiņš pieliek punktu spēlei 3:1. Pret Valkas-Rubenes apvienoto komandu zaudējums ar 1:3. Druvis atklāj spēles rezultātu 1:0, bet pēc 40 sekundēm M.Larinovs ar soda metienu rezultātu izlīdzina. Spēles otrajā daļā valcēnieši gūst vēl divus vārtus un spēle noslēdzas 1:3.
Pret vaidaviešiem Old crabs sagrāve 1:5. Ja Old crabs darija, ko gribēja laukumā, tad goda vārtus Vimbas labā spēles beigās gūst Dāvis.
Pusfinālā vēlreiz jātiekas ar Old crabs vienību kapitulējot ar 0:8 un nespējot pat gūt vārtus. Pieredzējušie zelta paaudzes Rubenes-Vaidavas spēlētāji nodemonstrē kādēļ savā laikā bija Latvijas čempioni un spēlēja skatāmāko florbolu divtūkstošo gadu pirmajā pusē.
Spēlē par trešo vietu neizdodas kārtējo reizi uzvarēt senos pretiniekus Čomus un nākas samierināties ar ceturto vietu. Spēles sākumā Jānis izvirza vadībā Vimbu, bet drīz vien Čomi reuzultātu izlīdzina. Vēl vairāk J. Jansons, kas nesen atgriezies no spēlēšanas Zviedrijas superlīgā, vadībā izvirza Čomus. Īsā laikā T.Kirmužs panāk 3:1. Rolands vienus vārtus atspēlē, bet tas arī viss minimāls zaudējums 2:3 un jāsamierinās ar ceturto vietu, tādejādi pirmo reizi turnīra pastāvēšanas laikā Vimba paliek ārpus godalgoto trijnieka.
Par turnīra uzvarētājiem kļūst Old Crabs florbolisti, kas finālā ar 1:0 pārspēj Valku.