Sākums
 
MzPirmdiena, 2018-12-10, 03:57



Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlne



Spēļu kalendārs

Datums Laiks Mājnieki Viesi Vieta Rez. Tiesneši
20.09 20:00 Burtnieku novads/Valka FK Kalsnava Valkas ģimn 10:1 M. Larinovs, A. Māliņš
24.09 12:00 Rubene-1 Burtnieku novads/Valka Kocēni 4:3PS M. Gross, A. Māliņš
04.10 20:00 Burtnieku novads/Valka Valmiera/VOC Valkas ģimn 6:5 A. Māliņš, M. Larinovs
28.10 20:00 FK Madona Burtnieku novads/Valka Madonas sp.halle 7:6 D. Drupa, A. Gusarovs
04.11 21:00 Burtnieku novads/Valka FK Madona Valkas ģimn 2:5 N. Boreiko, M. Zicmanis
11.11 20:00 FK Kalsnava Burtnieku novads/Valka Kalsnava 4:11 A. Gusarovs, G. Gailums
20.11 17:00 Valmiera/VOC Burtnieku novads/Valka Valmieras OC 10:6 D. Drupa, K. Arājs
03.12 14:00 Burtnieku novads/Valka FK Madona Valkas ģimn 6:7OT A. Māliņš, M. Larinovs
09.12 20:30 Burtnieku novads/Valka Rubene-1 Valkas ģimn 10:5 A. Māliņš, M. Larinovs
16.12 20:00 FK Kalsnava Burtnieku novads/Valka Kalsnava 11:10OT A. Gusarovs, G. Gailums
14.01 15:30 Rubene-1 Burtnieku novads/Valka Kocēni 7:1 D. Ivanišaks, K. Vitkovskis
20.01 20:30 Burtnieku novads/Valka FK Kalsnava Valkas ģimn 13:5 A. Māliņš, M. Larinovs
27.01 20:30 Burtnieku novads/Valka Rubene-1 Valkas ģimn 7:10 A. Māliņš, M. Larinovs
29.01 18:00 Valmiera/VOC Burtnieku novads/Valka Valmieras OC 0:13 M. Larinovs, I. Jackēvičs
10.02 20:30 Burtnieku novads/Valka Valmiera/VOC Vidzemes OC 13:7 A. Māliņš, M. Larinovs
18.02 12:00 FK Madona Burtnieku novads/Valka Madonas sp.halle 11:5 M.Kumerdanks,K. Kristapsons
24.02 20:30 Burtnieku novads/Valka Latgale Valkas ģimn 1:12 N. Boreiko, A. Māliņš
03.03 20:00 Burtnieku novads/Valka Latgale Valkas ģimn 6:7 A. Māliņš, M. Larinovs


Ieejas forma

Ziņu kalendārs
«  Decembris 2018  »
PrOTCPkSSv
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Meklēšana

Mūs Atbalsta


       



        free counters

        Pārpublicēšanas un materiālu izmantošanas gadījumā saite uz mzflorbols.ucoz.lv ir obligāta.
        Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz