MzCeturtdiena, 2024-04-18, 12:31

Pēdējā Canadien kausā 2013 piedalās arī Vimbas komanda.

Šoreiz turnīrā piedalās divpadsmit komandas sadalītas trīs grupās pa četrām komandām katrā. Izspēlējot apakšgrupas komandas tiek sadalītas pēc ranga ņemot vērā spēļu rezultātus. Visu grupu uzvarētājas un labākā otrā vieta automātiski iekļūst ceturtdaļfinālā bet pārējās komandas spēlē astotdaļfinālu 5.-12., 6.-11. utt...

Vimbas komandai grupā pretiniekos ir Labi būs no Bauskas, Livonija no Aizputes un Ogres komanda Vilki

Pirmajā spēlē Vimba piekāpjas Labi būs komandai ar rezultātu 2:4. Otrajā spēlē pārliecinoši pieveikta Livonija 3:0, bet pēdējā spēlē apspēlēti arī Vilki 1:0.

Vimba rangā ierindojas 5.vietā tikai nedaudz piekāpjoties Rubenes komandai, kurai labāka zaudēto vārtu attiecība.

Līdz ar to nākamajā dienā pretiniekos ir turnīra vājākā komanda Livonija, kura atkārtoti tiek pieveikta ar rezultātu 2:0. Ceturtdaļfinālā gan jau pilnīgi bezcerīgs zaudējums Rubenei 0:4 un turnīrs beidzies.