Sākums
 
MzSestdiena, 2020-08-08, 11:18Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlneTurnīrs jau otro gadu norisinās kā vienas dienas turnīrs, kurā dalību ņem astoņas komandas, kas sadalītas divās grupās pa četrām katrā. A grupu veido iepriekšējā turnīra uzvarētāji Old Crabs, vietējie Eglītes Mežs, kā arī Naukšēni, kuri iepriekšējā turnīrā palika piektie un Baltais Gulbis. B grupā - Burtnieku novads - iepriekšējā turnīra vicečempioni, Limbaži un divas Pārgaujas novada puses komandas - SK Pitoni un Auciems.
Turnīru atklāj čempionu Old Crabs un Eglītes Mežs spēle. Pārliecinoši 3:0 izvirzoties vadībā Old Crabs spēli mierīgi novada līdz uzvarošām beigām, lai gan Eglītes mežs spēj divus vārtus atspēlēt izglābties neizdodas. Otrajā spēle Burtnieku novads diezgan pārliecinoši uzvar Auciemu 4:1, lai gan pirmie vadībā izvirzijās Auciema florbolisti. Savas pirmās spēles aizvada arī Naukšēni un Baltais Gulbis. Šajā spēlē diezgan pārliecinoši visu spēli turoties vadībā Baltais Gulbis arī uzvar 7:4. Par vienu no interesantākajām spēlēm var nosaukt spēli starp Limbažiem un SK Pitoniem. Vispirms Limbaži panāk 4:1 vadību, bet nespēj to noturēt jo jau 13 minūtē vadībā izvirzās Pitoni. Lieliska spēle Ivo Balodim, kurš piedalās pie pieciem vārtiem iekrājot 4+1. Nākamajā spēlē Baltais Gulbis saplosa Eglītes Mežu ar 7:0, bet Pārgaujas novada derbijā labāk veicas Pitoniem, kuri ar 9:4 pārspēj Auciemu. Nākamajā spēlē Old Crabs ļoti līdzīgā spēlē trīs reizes izvirzas vadībā, bet allaž Naukšēniem izdodas atsisties, bet divas minūtes pirms spēles beigām pirmo spēli izlaidušais G.Skrastiņš izvirza vēlreiz vadībā Krabjus, kuri arī izrādas uzvaras nesošie vārti - otrā uzvara arī Old Crabs komandai. Līdzīga scenārija spēle ir arī nākamā, kur tiekas Burtnieku novads ar Limbažiem. Limbažiem izdodas trīs reizes izvirzīties vadībā, bet katru reizi Burtnieku novads spēj atspēlēties, pēdējos vārtus gūstot minūti pirms spēles beigām - 3:3. Nākamā spēle A grupā par grupas uzvarētājas titulu noslēdzas ar Old Crabs uzvaru 2:1 pret Gulbi. B grupā situācija ir nedaudz sarežģītāka, jo tur par grupas uzvarētājiem var kļūt trīs komanadas. Spēlē starp Burtnieku novadu un Pitoniem atkal kaujiniecisks neizšķirts. Četrdesmit sekundes pirms spēles beigām Ilvars vadībā izvirza Burtnieku novadu, bet vēl pēc desmit sekundēm jau pieminētais I.Balodis reuzltātu izlīdzina - 3:3,  un tas nozīmē to, ka Limbaži paliek bez pusfināla. Pirmie grupā SK Pitoni, bet otrie Burtnieku novads. Pēdējā A grupas spēlē Eglītes Mežs uzvar Naukšēnus nodrošinot spēli par piekto vietu. B grupā Limbaži sagrauj Auciemu, tādejādi spēlē par septīto vietu spēkiem mērosies Auciems ar Naukšēniem, bet piekto vietu sadalīs Eglītes Mežs un Limbažu komandas.
Pirmais pusfināls ir pagājušā turnīra fināla atkārtojums Old Crabs - Burtnieku novads. Jau piektajā minūtē krabji ir izvirzījušies vadībā 3:0, bet Burtieku novads līdz spēlēs beigām jau panāk izlīdzinājumu 3:3, bet tad ļoti strīdīgā situācijā I.Mastiņš gūst vārtus, kuri arī ir uzvaras nesošie, tādejādi Old Crabs nodrošina vietu finālā. Otrā pusfinālā SK Pitoniem nepietiek spēku spēlējot bez maiņām pret Balto Gulbi un nākas atzīt pārākumu ar 3:6. Tādejādi finālā tiekas Baltais Gulbis ar Old Crabs, bet spēlē par trešo vietu Burtnieku novads - SK Pitoni.
Spēlē starp abu grupu pēdējām vietām Naukšēni izrādas nedaudz pārāki uzvarot Auciemu 5:4 un izcīnot septīto vietu. Limbaži neatstāj nekādas cerības Eglītes Mežam uzvarot ar 4:0 tādejādi iegūstot piekto vietu. Spēlē par trešo vietu vajadzīgi pēcspēles metieni, kuros veiksmīgāki ir SK Pitoni. Bet fināls izvēršas varbūt ne tik interesants kā gaidīts, jo jau spēles sākumā Baltais Gulbis izvirzās vadībā ar 2:0, kas liek mesties uz priekšu Old Crabs florbolistiem, bet šoreiz tas nedod rezultātu. Mēģinot glābt spēle krabji vairāk kārt ņem nost vārtsargu, bet tas nedod rezultātu un spēles finālsvilpei skanot 10:4 uzvara un Burtnieku novada kausu izcīna Baltais Gulbis. Par turnīra labāko spēlētāju atzīts Ivo Balodis, bet labākā vārtsarga gods Marekam Belausovam no Baltā Gulbja.

A grupa
Komanda
1
2
3
4
Punkti
Vieta
Old Crabs

3:2
2
4:3
2
2:1
2
9:6
6
1
Eglītes Mežs
2:3
0

1:0
2
0:7
0
3:10
2
3
Naukšēni
3:4
0
0:1
0

4:7
0
7:11
0
4
Baltais Gulbis
1:2
0
7:0
2
7:4
2

15:6
4
2

B grupa
Komanda
1
2
3
4
Punkti
Vieta
Limbaži

8:2
2
4:6
0
3:3
1
15:11
3
3
Auciems
2:8
0

4:9
0
1:4
0
7:21
0
4
SK Pitoni
6:4
2
9:4
2

3:3
1
18:11
5
1
Burtnieku novads
3:3
1
4:1
2
3:3
1

10:7
4
2

Pusfināli:
Old Crabs - Burtnieku novads 4:3
Baltais Gulbis - SK Pitoni 6:3

Spēle par septīto vietu:
Naukšēni - Auciems 5:4

Spēle par piekto vietu:
Limbaži - Eglītes Mežs 4:0

Spēle par trešo vietu:
SK Pitoni - Burtnieku novads 1:1 (2:1 P.s)

Spēle par pirmo vietu:
Baltais Gulbis - Old Crabs 10:4


Komandu sastāvi:
 Old Crabs
 Burtnieku novads
 Limbaži
 Baltais Gulbis
 Ivars Jēkabsons
 Ivars Kaužēns
 Igors Kamkins
 Reinis Mirkšs
 Jānis Bagāts
 Jānis Kaužēns
 Uģis Aleksāns
 Ritvars Bērziņš
 Imants Mastiņš
 Modris Šteinbergs
 Andris Segliņš
 Toms Kirmužs
 Aigars Belasovs
 Krišs Rozenbergs
 Leo Lapiņš
 Mareks Belausovs
 Uģis Ulmanis
 Gunārs Ozoliņš
 Reinis Krūkliņš
 Artis Kazaks
 Māris Miķelsons
 Gatis Vīksna
 Roberts Trepšs
 Armands Valtiņš
 Guntis Bergs
 Ilvars Jackevičs
  Kaspars Antons
 Anrijs Vazdiķis
 Mārtiņš Larinovs
  Roberts Līviņš
 Gints Skrastiņš
   Uldis Bračka
 Āris Ulmanis
   
    
 Naukšēni
 SK Pitoni
 Auciems
 Eglītes Mežs
 Agnis Sobažeks
 Ingus Balodis
 Gatis Grāvelis
 Rūdolfs Penka
 Andris Bērziņš
 Ivo Balodis
 Lauris Grāvelis
 Druvis Ruciņš
 Kristaps Bērziņš
 Jānis Freibergs
 Edijs Vents
 Kristaps Gobiņš
 Gundars Putniņš
 Toms Vītoliņš
 Jurģis Eihenbaums
 Oskars Betaks
 Pauls Ratnieks
 Valts Stūris
 Gaidis Strazdiņš
 Rolands Kanapolis
 Elvis Vorps

 Aivis Bukovskis
 Dainis Jostsons
 Mārcis Podiņš

 Krišjānis Baltpurviņš
 Andris Brokāns
 Andris Āboliņš

 

 Edijs Jukums 
Statistika


Ieejas forma

Ziņu kalendārs
«  Augusts 2020  »
PrOTCPkSSv
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Meklēšana

Mūs Atbalsta


        free counters

    Pārpublicēšanas un materiālu izmantošanas gadījumā saite uz mzflorbols.ucoz.lv ir obligāta.
    Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz