MzSestdiena, 2024-04-27, 00:22

Noslēdzies trešais un visticamāk pēdējais 2007.gada 4x4 turnīrs Inčukalnā. Nespēdami atrast vārtsargu, uz sacensībām neieradās Ropažu komanda. Tūrnīrā piedalijās  4 komandas, kuras sākumā izspēlēja savā starpā apļa turnīru, bet pēc tam notika papildus spēles par 3.un 1.vietu.
Ja pamatturnīru Mazsalacas un Latcomfort komandas pabeidza ar vienādu punktu skaitu un pirmajiem bija tikai labāka kopējā vārtu attiecība, tad atkārtotajā savstarpējā spēlē ar 4:2  pelnīti uzvarēja Mazsalacas komanda.
Jāatzīmē, ka nemaz tik viegli šī uzvara rokās nedevās, jo neskatoties uz to, ka jau gandrīz pašā spēles sākumā Latcomfort palika mazākumā uz 4 minūtēm, tieši viņi atklāja spēles rezultātu un pirmās desmit minūtes noslēdzās ar rezultātu 1:1. Tiesa, metienu attiecība bija graujoši par labu Mazsalacai, savukārt Latcomfort vārtsargs šajās sacensībās bija, manuprāt, labākais starp saviem kolēģiem.
Trešie palika Inčukalna pārstāvji, kuri gan pamatturnīrā (3:1), gan arī izšķirošajā spēlē (2:0) bija pārāki par Taizeļa pārstāvjiem.