Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlne

Canadien 2009, Kocēni 1.-2. augusts.

Canadien cup 2009. Mazsalacas komanda pirmo reizi piedalās nopietnā vasaras turnīrā izcīnot 1 uzvaru. Komandas sastāvā debitē Roberts Veide un Mārtiņš Līdacis. Turnīra reglaments paredz, ka 16 komandas tiek sadalītas 4 grupās izspēlējot katrai ar katru. Nākamajā dienā tiek izspēlēts izslēgšanas turnīrs.
Pirmā spēle Mazsalaca un jau pazīstamie Valmieras florbolisti, kuri pavasarī divreiz tika pieveikti Inčukalnā. Spēles kā jau to varēja paredzēt sākās ar Valmieras komandas pārsvaru, bet precīzā spēle aizsardzībā un pretuzbrukumi arī valmieriešiem neļauj atslābināties. Spēles vidū neveiksmīgi nospēlē viens no Mazsalacas uzbrucējiem, palaiž aizsargu M.Rozenbahu, kurš izskrien pret Gati gūstot pirmos vārtus 1:0. Vēl pēc neilga laiciņa ļoti veiksmīga epizode padodas Valmieras florbolistiem, kur pēc tāla raidījuma vārtu virzienā bumbiņa trāpa K.Nīgalam un ielido Mazsalacas vārtos. 2:0 un jaunais Valmieras komandas treneris D.Skudrītis ir debitējis ar uzvaru. Mazsalaciešu rindās par labāko spēlētāju tiek atzīts Ivars.
Nākamā spēle pret jauniešiem Rīgas sargi. Jau pirmajā minūtē pēc tālas Gata piespēles pirmos vārtus gūst Ivars 1:0. Spēle norisinās ar nelielu Mazsalacas komandas pārsvaru un vairākās bistāmās epizodēs pretiniekus no otro vārtu zaudējuma glābj labi spēlējošais vārtsargs. Noraidijums Rīgas sargiem un vairākumā pēc Jāņa Vidža metiena Dāvis pielabo bumbiņu, kura tomēr atrod ceļu pretinieku vārtos. Nedaudz vēlāk Rīgas sargiem tomēr izdodas iemest vienus vārtus un samazināt rezultāta starpību 2:1. Spēles beigās Rūdis pēc Toma piespēles uzstāda gala rezultātu 3:1. Par labāko spēlētāju Mazsalacai tiek atzīts aizsargs Dāvis, kurš lieliski nospēlēja aizsardzībā un vairākumā guva arī svarīgos otros, uzvaras vārtus.
Trešā spēle pret komandu Labi būs. Komanda sastāvs Bauskas florbolisti + exbaušķenieki Ģ.Laugalis un izlases spēlētājs A.Levītis. Jau pirmajā minūtē 0:2, un nekas neatliek kā paņemt pusminūtes pārtraukumu. Komanda sasparojas un pēc brīža rezultāts tiek samazināts 1:2, pēc Jāņa K. piespēles vārtus gūst Ivars. Tad atkal neveiksmīgi nospēlēts vidus daļā un rezultāts 1:3. Pēc brīža aktīvi presingojot pretinieku pusē Raivo gūst vārtus, kurus gan neieskaita, jo pirms tam bijs sods. Spēles beigās pēc Ivara piespēles Raivo tomēr tiek pie sava gola samazinot rezultātu 2:3, cerības ir! Bet tad savu augsto individuālo meistarību nodemonstrē A.Levītis, kurš vispirms apspēlējot debitantu, nepieredzējušo Robi un pēc tam arī Gati uzstāda galarezultātu 4:2. Labākais spēlētājs Mazsalacai Raivo.
Nākamajā dienā astodaļfinālpretinieki Sigulda/Latgranula. Pirmās līgas vieni no līderiem ar pieredzējušo N.Zvejnieku kā treneri. Jau spēles sākumā Rūdis ar tālu metienu izvirza Mazsalacu vadībā. Iegūto pārsvaru izdodas noturēt līdz vienā no pretuzbrukumiem Siguldai tomēr izdodas rezultātu izlīdzīnāt. Atlicis spēlēt nedaudz vairāk par divām minūtēm un sods pie mazsalaciešu vārtiem. N.Zvejnieks paņem pusminūtes pārtraukumu. Soda izspēle un neveiksmīgs atsitiens no Jāņa kājas un bumbiņa atrod ceļu vārtos 1:2. Zaudējums, kas nerada kaunu, bet sarūgtinājums par to, ka uzvara bija tik tuvu. Labākais spēlētājs, vienīgo vārtu autors Rūdis.
Par turnīra uzvarētājiem kļuva Rubenes florbolisti, kuri finālā pēcspēles soda metienos uzvarēja Salmingsport komandu, kuras sastāvā lielākā daļa bija Lekrings spēlētāji. Trešajā vietā komanda Jager, kur galvenie komandas vilcēji bija brāļi Hammeri un Dāles, pārspējot Valmieru.