Sākums
 
MzSestdiena, 2020-08-08, 10:15Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlne7. jūnijā Mazsalaca piedalās nu jau kārtējā 4x4 organizētajā turnīrā.

Turnīrs tiek organizēts ka 3 posmu kauss, kura kopvērtējumā ņem divus labākos turnīra rezultātus. Par cik mazsalacieši izlaida pirmās sacensības, visas cerības jāatliek uz 2. un 3. posmu.

Turnīrā piedalās 8 komandas, kas ka ierasts tiek sadalītas divās grupās pa 4 komandām katrā. Tālāk spēlē krusta sistēmu par iekļūšanu finālā.

Mazsalacas konkurenti grupā ir spēcīgie Cēsu florbolisti, kuriem piepalīdz daži spēlētāji no Latvijas čempionvienības Celtik/Lekrings. Ar Cēsim jau ir spēlēts Latvijas čempionāta 2. līga. Vēl grupā ielozēti komanda Greenteam un vietējie inčukalnieši.

Otrā grupā virslīgas komanda Valmiera, kas spēlē zem nosaukuma Brenguļu alus, Limbaži/Bulta, Rīgas lauvas un Sigulda.

Pirmā spēle pret grupas favorītiem Cēsu florbolistiem. Bezcerīgs zaudējums 0:4 un turnīrs iesākts ar pamatīgu sagrāvi. Nākamā spēle pret līdz šim nezināmajiem Greenteam. Pirmie vadība izvirzās Greenteam. Pēc neilga laika Toms izskrien pret vārtsargu un apspēlējot to, raida bumbiņu jau tukšos vārtos. Nedaudz vēlāk ar patālu metienu  Toms jau vadība izvirza Mazsalacas komandu. Jāsaka, ka šeit ļoti paveicas trāpot pa vārtu stabiņu, vārtsargam pa muguru līdz bumbiņa atrada ceļu vārtos. Nesaprašanos sava laukuma pusē izmanto Greenteam un izlīdzina rezultātu 2:2. Atlikušas nedaudz mazāk par trim minūtēm, Ivars pēc labas Kriša piespēles ievelk bumbiņu pretinieku vārtos 3:2. Liekas jau ka šādi spēle beigsies, bet, kad atlikušas 50 sekundes ļoti neveiksmīgi nospēlē Krišs savu vārtu priekšā, apsteidzot pretinieku spēlētāju, saņem jau it ka drošu bumbiņu un raida to develē... savos vārtos. Zāle burtiski eksplodē, šādus kuriozus vārtus nebija gaidījis neviens, ne Gatis ,ne pretinieki, ne daudzie skatītāji un pretinieku komandu spēlētāji 3:3. Tā arī spēle noslēdzas un cīņa par iekļūšanu pusfinālā jāatliek uz pēdējo spēli grupā pret inčukalniešiem.

Pret Inčukalnu atkal pirmie nonākam zaudētājos 0:1, kad vārtus gūst to līderis Eglītis. Nedaudz vēlak Mazsalaca panāk neizšķirtu, kad precīzs ir Ivars. Tad seko noraidījums Edgaram, Mazsalaca paliek mazākumā. Vārtus gūst atkal Eglītis, bet tiesneši tos neieskaita. Tiek fiksēta augsta nūja. Ar to ļoti neapmierināts ir vartu guvējs Eglītis, par ko tiek ari noraidīts par protestēšanu. Neilgi iznācis no noraidīto soliņa Edgars nobloķē metienu un savācot bumbiņu iziet viens pret vārtsargu precīzi raidot to vārtos 2:1 Mazsalaca vadība. Spēles beigas Toms vēlreiz pārspēj pretinieku vārtsargu uzstādot spēles gala rezultātu 3:1.

Līdz ar to grupā Mazsalaca ieņem 2. vietu, kas nozīme to, ka pusfinālā jāspēle pret otras grupas uzvarētājiem virslīgas komandu Valmiera, kas šajā turnīrā startē ar nosaukumu Brenguļu alus. Precīzi izpildītais spēles plāns ar pacietīgu spēli aizsardzībā un bistamiem pretuzbrukumiem ļauj Mazsalacas komandai izvirzīties vadība 1:0, kad pēc labas Toma piespēles vārtu priekšā, bumbiņu develē iemet Ivars 1:0. Spēle turpinās ar dzelžainu aizsardzību un veiksmīgu Gata spēli vārtos. Mazsalacai kārtējais pretuzbrukums un neliela kļūda pretinieku laukuma pusē, kad Brenguļu alus spēlētāji uz pretuzbrukumu noķer Mazsalacu. Šoreiz Gatis ir bezspēcīgs pēc Inta Vilka metiena 1:1. Mazsalaca paņem minūtes pārtraukumu, lai nomierinātos un sakopotu spēkus atlikušajam divām minūtēm. Rezultātu izdodas noturēt, kas nozīmē tikai vienu - soda metienu sēriju. Pirmie bullīti izpilda Mazsalaca. Ivars cenšas pārspēt R.Krūmiņu ar metienu, bet vārtu stabs šoreiz glābj Brenguļu alu no vārtu zaudējuma. Pretiniekiem pirmais Gati centīsies pārspēt I.Laktinš. Zinot, ka šis spēlētājs prot izmantot fintu gaidām šādu pavērsienu, bet uzbrucējs ir izdomājis ari ar metienu pārspēt Gati. Metiens pāri vārtiem rezultāts 0:0 pēc pirmās metienu sērijas. Mazsalacai nākošais iet Toms, atkal neka, pretinieku vārtsargs piespiež Tomam mest ļoti sarežģītu metienu. Alum nākamais iet I.Vilks. Arī šoreiz nekā metiens pa vārtu stabiņu un arī pēc otrās kārtas 0:0. Pēdējo bullīti Mazsalacai iet Jānis. Ar ļoti pacietīgu darbību R.Kruminš tomēr tiek piemānīts un zem vārtsarga ieripināta bumbiņa vārtos 1:0 Mazsalaca vadība. Pēdējo soda metienu Brenguļu alum dodas izpildīt M.Mednis. Atkal metiens atkal garām. Mazsalaca neticamā veidā uzvar un iekļūst finālā. Zālē ovācijas un pirmo reizi arī pretinieku komandas spēlētāji applaudē mazsalaciešiem.

Finālā pretiniekos Cēsu florbolisti, kuri pusfinālā pārspēja Rīgas Lauvas. Jau pašā spēles sakumā, kad nevisai veiksmīgi nospēlē gan Rūdis, gan Gatis bumbiņa atrod ceļu vārtos 1:0. nedaudz vēlāk ļoti strīdīgus vārtus gūst Cēsu spēlētāji, kad veiksmīgi bumbiņa pēc tāla metiena trapa Cēsu florbolistam pa nūjas tinumu un atrod ceļu vārtos. Bija augsta nūja vai nebija tas lai paliek uz tiesnešu sirdsapziņas 2:0. Mazsalaca sāk uzbrukt aktīvāk, jo zaudēt vairs nav ko. Pēc Ivara piespēles vārtu priekšā Jānis izdara precīzu metienu 2:1, cerības uz uzvaru joprojām ir. Tad seko straujš Cēsu uzbrukums un Gatim virsū uzgāžas Cēsu spēlētājs, otrs cēsinieks pieskrien un raida bumbiņu Mazsalacas vārtos. Mazsalacas spēlētāju sašutums ir saprotams, ka jau vieni vārti tika gūti ļoti apšaubāmā veidā, tagad arī otri. Parasti šādos gadījumos spēle tiek apturēta - vārtsarga laukuma pretinieks uzgāzies virsū vārtsargam, bet vārti tiek ieskaitīti. Spēles beigas izgājienu viens pret Mazsalacas vārtsargu neatļauti nūju pietur pats Gatis, kas saņem, noraidījumu. Mazākuma Mazsalaca un Cēsis uzstāda galarezultātu 4:1 un otra vieta.

Ņemot vērā kā turnīrs iesākās rezultāts ir labs, bet zinot, ka ar Cēsīm varēja spēlēt un tikai soģu apšaubāmie lēmumi šoreiz neļāva pacīnīties ari par uzvaru.

Šis jau bija septītais 4x4 turnīrs, kurā Mazsalaca piedālās un ari šoreiz esam labāko trijniekā!

<<<Spēļu protokoli>>>


Ieejas forma

Ziņu kalendārs
«  Augusts 2020  »
PrOTCPkSSv
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Meklēšana

Mūs Atbalsta


        free counters

    Pārpublicēšanas un materiālu izmantošanas gadījumā saite uz mzflorbols.ucoz.lv ir obligāta.
    Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz