Sākums
 
MzOtrdiena, 2020-06-02, 10:20Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlneRobežkauss 2009
Nu jau par tradicionālu kļuvušais pierobežas kauss ar Latvijas, Igaunijas un Lietuvas komandu piedalīšanos notika 23.maijā Valkā.
Mazsalacas florbolisti turnīrā piedalījās ar divām komandām, jau ierasto Vimbu un komandu Mazā Salaca.
Turnīrā piedalījās 8 komandas, kas tika sadalītas divās grupās pa 4 katrā. Turnīra nolikums paredzēja, ka grupu turnīrā divas labākās turpinā cīņu par medaļām, bet 3 un 4 vieta attiecīgi spēlē par 5 un 7 vietu ar otras grupas 3. un 4. vietu.
A grupā spēlēja Mazsalaca/Vimba, Lootus/Jogeva(Igaunija), Tīnūži un Litras/Viļņa(Lietuva)
B grupā Māzā Salaca, Čomi, Viljandi Metal(Igaunija), FK Valka.

Pirmā spēle Vimbai ar līdzšim nezināmiem Tīnūžiem. Jau spēles sākumā vadībā Vimbu izvirza pagājušā turnīra rezultatīvākais spēlētājs Raivo, bet tad neilgā laikā tīnūži vispirms panāk izlīdzinājumu, bet jau nedaudz vēlāk izvirzās vadībā 2:1. Vimbas komandas nospiedošais pārsvars tomēr spēles beigās materializējas arī vārtu guvumā, Dāvis pieslēdzoties uzbrukumam precīzi raida bumbiņu vārtos 2:2. Ar nelielu izbīli tomēr panākts neizķirts, kas gan vēl neko nenozīmē un cīņa par iekļūšanu labāko 2 komandu starpā turpinās.
Nedaudz vēlēk savu pirmo spēli aizvada Mazā Salaca. Pirmie pretinieki FK Valka. Zaudējums 0:4. Vimbai otrā spēle jāaizvada pret grupas pastarīšiem lietuviešiem. Līdzīgi kā pirmajā spēlē pret tīnūžiem arī šoreiz pārsvars liels - rezultāta nav. Rezultāts 3:0, kas joprojām nenodrošina vietu starp divām labākajām komandām grupā. Jāpiebilst ka ļoti svarīga spēlē bija Lootus - Tīnūži. Nospēlējot savstarpējo spēli neizšķirti gan Vimabai gan Tīnūžiem bija iespējas iekļūt nākamajā kārtā. Tīnūzī zaudēja 2:3 lai gan vēl 5 minūtes pirms spēles beigām bija vadībā 2:1. Mazā Salaca savu otro spēli aizvadija pret robežkausa čempioniem Čomiem. Zaudējums 3:1, vienīgie vārti Mārtiņam. Nākamā spēle Vimba Lootus. Ja uzvaram esam grupā pirmie, ja zaudējam skaitam vārtu attiecību paturot prātā ka Tīnūži vēl ar leišiem spēlēs un igauņiem zaudēja tikai ar vienu vārtu starpību! Atceroties pagājušo gadu un zaudējumu pirmajā spēlē 2:1 šiem pašiem igauņiem zinam, ka varam cīnīties un pie veiksmes arī uzvarēt. Spēlēs sākums ir līdzīgs un lai arī igauņi kontrolē bumbiņu vairāk pie vārtiem nevienai no komandām neizdodas tikt. Vairāki bīstami pretuzbrukumi ir Vimbas izpildījumā 4!!! reizes vārtu stabiņš glābj igauņus no vārtu zaudējuma. Un tad vienā no uzbrukumiem Rolands veiksmīgi tiekot prom no sedzēja griezienā iemet bumbiņu igauņu vārtsarga sargātajos vārtos 1:0 Vimba izvirzās vadībā. Spēle tā arī beidzas Vimba grupā pirmie neatkarīgi no tā kā nospēlēs Tīnūži savu atlikušo spēli pret Litras. Pēdējā spēle B grupā Mazā Salaca pret Viljandī Metal no Igaunijas. spēle kurā izšķiras 3. vietas liktenis grupā, kas dod tiesības spēlēt par 5 vietu turnīrā. Edgars izvirza Mazo Salacau vadībā 1:0. Komandas pašaizliedzīgā spēlē aizsardzībā un Alvja veiksmīgais sniegums vārtos ļauj nosargāt minimālo pārsvaru un līdz ar to grupā ieņemt 3. vietu, kas nozīmē to, ka spēlē par 5. vietu jāspēlē ar Tīnūžiem. Diemžēl spēles beigās nervi neiztur vienam no komandas līderiem, vienīgo vārtu autoram Edgaram un par pretinieka grūšanu tiesneši piešķir sarkano kartiņu un spēles sodu 2, līdz ar to nākamā spēle jāizlaiž! Nez vai Edgars bija gatavojies speciāli šim notikumam vai tā bij vienkārša sagadīšanās, bet spēli par 5. vietu Edgars tribīnēs vēroja ar t-kreklu uz kura bija rakstīts - ''Nevajag psihot'' :)
Pusfinālā Vimbai jāspēlē ar B grupas 2. vietu - komandu Valka. Vēl svaigā atmiņā spēle Valkas čempionātā - zaudējums. Šoreiz ar motivāciju viss kārtībā, zaudēt nedrīkst. Pašā spēles sākumā neveiksmīgi nospēlējot aizsardzībā 0:1. Bet pacietīgi uzbrūkot tomēr izdodas rezultātu izlīdzināt un arī nedaudz vēlāk Rūdis izvirza vadībā 2:1. Otrā pusfinālpārī Čomi ne bez grūtībām uzvar Lootus vienību un iekļūst finālā.
Spēlē par trešo vietu igauņi apspēlē Valkas komandu izcīnot 3.vietu, kas ir solis atpakaļ salīdzinot ar robežkausu 2008.
Finālā tiekas Vimba ar čempioniem Čomiem. Pretinieku rindās ir spēlētāji, kas florbola sabiedrībā komentārus neprasa - Stepāns. E.Akulovs, G.Akulovs, R.Mirkšs un vēl vesela virkne Rubenes-1 spēlētāju tai skaitā vārtsargs M.Belausovs. Spēles sākums gan veiksmīgāks padodas Vimbas spēlētājiem, jau pirmajā minūtē ar tālu sitienu Ronalds vadībā izvirza Vimbas komandu 1:0. Prieki gan ir īsi, jo drīz vien izlīdzinājumu panāk Čomi.  Diemžēl neprecīzi nomainoties G.Akulovs vadībā izvirza Čomus 1:2. Aktīvā spēlē Vimbai dod iespēju spēlēt vairākumā, bet šoreiz Ronaldam kā pēdējam aizsargam bumbiņu izsit G.Akulovs un iziet viens pret Gati. Lai arī pirmo raidijumu vārtsargs atvaira bumbiņa tiek pazaudēta un ar otro mēģinājumu G.Akulovs  jau panāk1:3.
Tad pēc rupjas Čomu kļūdas viduszonā Vimbas spēlētāji izskrien trīs pret Čomu vārtsargu Belausovu, kurš šoreiz nebija glābējs Rūdis samazina rezultātu 2:3. Spēles beigās vēlreiz Čomi pārspēj Gati uzstādot gala rezultātu 2:4. Jāpiebilst, ka finālā Vimba zaudēja vairāk vārtus nekā visā turnīrā kopā!
Par labākiem spēlētājiem Mazās Salacas komandā - Krišs, Vimbai - Rūdis, bet nu jau divkārtējiem čempioniem Čomiem vārtsargs Mareks.

Turnīra tabulas:
Grupa A

Komanda
1
2
3
4
V/P
V
Vimba

1:0
3
3:0
3
2:2
2
5:2
8
1
Lootus
0:1
1


3
3:2
3

7
2
Litras
0:3
1

1


1

3
4
Tīnūži
2:2
2
2:3
1

3


6
3

Grupa B

Komanda
1
2
3
4
V/P
V
Čomi

2:2
2
3:1
3

3

8
1
FK Valka
2:2
2

4:0
3

3

8
2
Mazā Salaca
1:3
1
0:4
1

1:0
3
2:7
5
3
Viljani Metal

1

1
0:1
1

3
4Vimba komandas sastāvs:

Spēlētājs
V
P
P
Raivo Dinsbergs
1
0
1
Jānis Kaužēns
0
1
1
Dāvis Egle
1
0
1
Ivars Kaužēns
1
1
2
Rolands Kanapolis
1
0
1
Ronalds Jēkabsons
2
1
3
Toms Riekstiņš
1
2
3
Rūdolfs Penka
3
1
4
Gatis Vīksna
0
0
0

Mazā Salaca komandas sastāvs:


Spēlētājs
V
P
P
Krišs Rozenbergs
   
Krišjānis Penka
 
  
Mārtiņš Līdacis
1
0
1
Edgars Valdmanis
1
0
1
Artūrs Reinholds
   
Intars Āboliņš
   
Oskars Lakstīgala
   
Kaspars Spricis
   
Alvis Grods
   


<<<Spēļu protokoli>>>

<<Bildes>>

<<Bildes>>


Ieejas forma

Ziņu kalendārs
«  Jūnijs 2020  »
PrOTCPkSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Meklēšana

Mūs Atbalsta


        free counters

    Pārpublicēšanas un materiālu izmantošanas gadījumā saite uz mzflorbols.ucoz.lv ir obligāta.
    Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz