MzSestdiena, 2024-04-20, 04:23

Sākums » 2011 » Septembris » 25 » Pret Rubeni zaudējums pēcspēles metienos
Pret Rubeni zaudējums pēcspēles metienos
22:55

Pēc veiksmīgā sezonas sākuma un panākuma mājās pret kalsnaviešiem, nākamā spēle notika sestdien izbraukumā pret spēcīgo Rubene 1 komandu.
Kā jau ierasts ''agrajām'' spēlēm, abas komandas spēli sāk lēni un uzmanīgi. Pirmie vadībā trešdaļas vidū izvirzās mājinieki, kad uz noraidīto soliņa atrodas Dāvis, precīzs ir R.Ieviņš. Jau nākamajā uzbrukumā vārtus gūst Gatis, izlīdzinot rezultātu 1:1. Otrās trešdaļas sākumā ļoti veiksmīgs metiens izdodas Gunāram, kurš atrodoties ar muguru pret vārtiem uzsit vārtu virzienā un bumbiņa atsitoties Rubenes vārtsargam pa plecu atrod ceļu vārtos. Pēc pāris minūtēm I.Jackevičs spēj izlīdzināt rezultātu, bet tad atkal precīzs ir Gunārs izvirzot viesus atkal vadībā 3:2. Trešajā trešdaļā vairākumā mājinieki izlīdzina rezultātu 3:3, precīzs ir komandas kapteinis U.Ulmanis. Pēc trīs trešdaļām uzvarētāju nav izdevies noskaidrot. Seko pagarinājums piecas minūtes, bet arī šajā laikā rezultāts uz tablo paliek 3:3. Arī pieci pēcspēles metieni nav palīdzējuši noskaidrot uzvarētāju, jo abas komandas pa divām reizēm ir bijušas precīzas. Seko metieni līdz pirmajai kļūdai un šeit veiksmīgāki ir Rubenieši - R.Kalniņam realizējot ''bullīti'' un tādejādi atnesot Rubenei divus punktus, Burtnieku/Valkas komandai paliek viens.
Rezultatīvākie spēlētāji Burtnieku novada/Valkas komandā: Gunārs 2+0, Gatis 1+0, Jānis K. 0+1, Egars 0+1 un Oskars 0+1.