MzSestdiena, 2024-04-20, 03:36

Sākums » 2011 » Decembris » 6 » Madona Valkā zaudē pirmo punktu
Madona Valkā zaudē pirmo punktu
13:42

Pirmo punktu Latvijas čempionāta pirmajā līgā zaudējuši vidzemes zonas līderi Madonas florbolisti.
Spēlei sākoties jau pirmajā uzbrukumā izceļas Gatis, pēc kura metiena bumbiņa atsitas kādam no viesu aizsargiem un atrod ceļu savas komandas vārtos. Neilgi pēc tam gan Madonai izdodas vienus vārtus atspēlēt tādejādi izlīdzinot rezultātu 1:1. Otrajā trešdaļā turpinās līdzīga cīņa ar nelielu mājinieku pārsvaru. Vienā no epizodēm vārtu priekšā tiek noraidīti abu komandu spēlētāji Ivars - Burtnieku/Valkas un R.Vārsbergs viesu rindās. Komandas turpina spēli četri pret četri un tieši šāds pavērsiens dod vēlamo rezultātu mājiniekiem, vispirms Gatis otro reizi spēlē, un tūdaļ pēc centra izspēles arī Krišs gūst savus pirmos vārtus sezonā uz tablo jau +2. Diemžēl jau nākamajā uzbrukumā viesi samazina rezultāta starpību līdz minimumam. Abas komandas  līdz perioda beigām apmainās ar vārtu guvumiem un trešdaļai beidzoties rezultāts 4:3 par labu Burtnieku novada/Valkas komandai. Trešās trešdaļas sākumā viesi ātri rezultātu izlīdzina, bet tad veiksmīgāks vārtu priekšā ir Jānis T. atkal vadībā izvirzot mājieniekus. Viesi nedomā apstāties un atkal spēj līdzsvarot rezultātu 5:5. Četras minūtes pirms trešdaļas beigām Gatis, iemet savus trešos un komandai sestos vārtus tādejādi atkal izvirzot vadībā mājiniekus 6:5. Diemžēl rezultātu neizdodas noturēt un ātri vien tiek zaudēts pārsvars 6:6. Spēles pagarinājumā veiksmīgāki ir Madonas florbolisti tādejādi izcīnot uzvaru 7:6.
Rezultatīvākie spēlētāji Burtnieku novada/Valkas komandā: Gatis 3+0, Jānis K. 0+2, Ivars 1+0, Jānis T. 1+0, Krišs 1+0, Eduards 0+1, Rolands 0+1, Edijs 0+1.
Nākamā spēlē jau šopiektdien turpat Valkas sporta hallē pret patreizējiem grupas vicelīderiem Rubeni 1  Spēles sākums 20 30.
Skatījumu skaits: 1100 | Pievienoja: mzflorbols | Reitings: 0.0/0