MzOtrdiena, 2024-04-16, 21:15

Sākums » 2009 » Marts » 7 » Pret Kandavu 12:20 divu spēļu summā
Pret Kandavu 12:20 divu spēļu summā
15:17

1.izslēgšanas spēle 27.februārī Matīšos ar FK Kandava komandu, zaudējums 7:8 (2:4; 3:1; 2:3). Spēli iesākam apņēmīgi, uzmanām aizsardzību un pie iespējas mēģinām uzbrukt, bet tad lēnām tomēr sāk izpausties kandaviešu pārsvars individuālajā un saspēles tehnikā, un līdz pirmā perioda devītajai minūtei esam zaudētājos 0:3. Bet tad spēles gaita mazliet pamainās, mēs saņemamies, kandavieši mazliet atlaiž, un līdz perioda beigām panākam jau cerīgo 2:4. Otrajā periodā turpinām spēlēt aktīvi uzbrukumā un piesardzīgi aizsardzībā, kas rezultātā dod 5:5 pēc otrā perioda. Kandavas spēlētāji izskatās nedaudz apjukuši, skaidrs, ka nav rēķinājušies ar šādu notikumu pavērsienu pēc sev labvēlīgā 0:3 pirmajā periodā. Trešo periodu turpinām iesāktajā stilā un skatītāju uzmundrināti panākam 7:5. Jāspēlē vēl tikai piecas minūtes, un tad mūsu spēles mehānismā kaut kas salūzt, centībā nosargāt savus vārtus, uztaisām pāris muļķīgas kļūdas, un kandavieši tās momentā izmanto. Vēl vairāk, izmantojot mūsu apjukumu, minūti pirms spēles beigām viesi gūst arī uzvaras vārtus. Un, kaut arī pretinieks saņem noraidījumu uz divām minūtēm par nesportisku rīcību, atlikušās minūtes laikā tomēr nespējam izlīdzināt rezultātu. Nedaudz ir sāpīgi par izlaisto uzvaru, tomēr kopumā par spēli esam gandarīti. Tikai mīnus viens pirms atbildes spēles dod cerības uz pozitīvu iznākumu galarezultātā, jāuzvar viesos ar divu vārtu starpību. Skatītāju simpātiju balvas saņem Rūdolfs, Toms un Andris Brokāns.
Punktu guvēji mūsu komandā: Toms Riekstiņš 3 (2+1); Rūdolfs Penka 2 (2+0); Ivars Kaužēns 2 (2+0); Dainis Jostsons 1 (1+0); Jānis Kaužēns 1 (0+1); Rolands Kanapolis 1 (0+1); Gints Luste 1 (0+1).

2.izslēgšanas spēle 1.martā Pūrē ar FK Kandava komandu, zaudējums 5:12 (3:2; 0:4; 2:6). Otrā spēle ar Kandavas komandu iesākas pēc līdzīga scenārija, kā pirmā Matīšos. Jau sestajā minūtē kandavieši ir vadībā ar 2:0 un ir apņēmības pilni tāpat turpināt, bet tad mēs stingrāk sākam spēlēt aizsardzībā un līdz pirmā perioda beigām sametam trīs vārtus un esam jau vadībā ar 3:2. Bet tad sāks “melnā strīpa”, kādā sadursmē ar pretinieka spēlētāju kājas traumu gūst viens no mūsu aizsargiem. Tas iesit robu visā komandas spēlē, nespējot izsekot ātrajiem pretinieka uzbrucējiem, vairākas reizes iekrītam aizsardzībā, un kandavieši līdz otrā perioda beigām panāk 6:3. Trešajā periodā, lai aizpildītu robus aizsardzībā, samainām maiņu sastāvus. Pirmajā brīdī tas dod rezultātu, Rūdis iemet vārtus 4:6, cerības vēl nav zudušas. Bet tas faktiski arī ir viss, spēles temps un spriedze aug, un tādā atmosfērā kandaviešu pieredze ir krietni pārāka pār mūsu jauno spēlētāju sparu. Pie visām neveiksmēm mūsējiem vēl viena pēc otras salūzt trīs nūjas. Iniciatīva un veiksme šoreiz ir kandaviešu pusē un viņi to neatdod, un, izmantojot mūsu pajukušās rindas, iemet vēl vairākus vārtus, beigu rezultāts 5 : 12, divu spēļu summā esam zaudējuši 12 : 20. Paanalizējot spēles statistiku, redzam, ka Kandavas komandas spēlētāji veiksmīgi neitralizējuši mūsu ierastos vārtu guvējus Ivaru, Jāni un Tomu, kamēr mēs pretinieku labākos spēlētājus šoreiz neesam varējuši nosegt. Savukārt mūsu trešā uzbrucēju maiņa vēl nespēj līdzīgi spēkoties šāda līmeņa spēlēs, 5 no 12 vārtiem uz trešās maiņas rēķina. Līdz ar to sezona ir galā, jātrenējas, jākrāj meistarība un pieredze, lai citkārt veiktos labāk. Vienīgās mūsu līdzjutējas Elīnas piešķirtās balvas šoreiz tiek Rolandam, Andrim Brokānam, Dāvim un Krišam. Punkti mūsējiem: Rūdolfs Penka 3 (2+1); Rolands Kanapolis 2 (2+0); Dainis Jostsons 1 (1+0); Ivars Kaužēns 1 (0+1).

Skatījumu skaits: 1360 | Pievienoja: Cap | Reitings: 0.0/0