MzCeturtdiena, 2024-03-28, 13:00

Turnīrā Ukraine open 2013 Burtnieku novada komanda Vimba startē pirmo reizi, lai gan gadu iepriekš jau Ivars ar Gunāru bija ''izlūkbraucienā'' apskatīt, kas tas ir florbols Ukrainā. Un ja pērn turnīrā spēlēja salīdzinoši vājākas komandas, tad to noteikti nevar teikt par Ukraine open 2013. Turnīrā dalību Elites jeb Pro grupā ņēma vienpadsmit komandas no septiņām valstīm. Četras komandas pārstāvēja Latviju, divas Ukrainu bet pa vienai no Anglijas, Serbijas, Krievijas, Baltkrievijas, Čehijas.
Turnīrā komandas sadalītas trīs grupās - divās pa četrām bet vienā trīs komandas. Vimbai pretiniekos Ukrainas čempioni Lemberg Ļviv, Hasting Predators no Anglijas un Taifun no Krievijas.
Pirmajā spēlē Vimba pārliecinoši uzvar Predators ar 7:2, bet Ukrainas čempioni Lemberg pārspēti ar 8:1. Pēdējā grupas spēlē pret Taifun 5:2.
Izslēgšanas spēles jāsāk pret Baltkrievijas Drink team, kas neveiksmīgi nospēlējot spēles beigas pret Belgradas Partizan no sākumā iespētā 5:2 spēles beigās piekāpās 5:6 līdz ar to paliekot grupā trešajā vietā un potenciāli otrā spēcīgākā grupas komanda stājas pretim B grupas uzvarētājiem Vimba.
Spēles sākumā veiksmīgi spēli kontrolē Vimba,  bet daudzos vārtu momentus neizdodas realizēt. Bet tad trīs pilnīgi identiskus golus pēc kārtas iemet Drink team un jau bezcerīgs 0:3 ejot pārtraukumā.
Otro puslaiku Vimba sāk divās maiņās, kas arī dod rezultātu un jau pēc spēlētām 4 minūtēm 2:3. Bet, tad atkal kļūda mainoties un Baltkrievi pārspēj Gati 4:2. Diemžēl sasmelt izlieto ūdeni neizdodas un spēlējot jau bez vārtu sarga zaudēti vēl divi vārti un gala rezultātā sāpīgs zaudējums 3:7.
Diemžēl šoreiz neizdevās atrast vidusceļu starp izklaidi un sportu, kas arī ir lielākais zaudējuma iemesls, bet jau tagad ir skaidrs, ka uz Ukraine open 2014 Vimba brauks arī nākamgad.